| dyanna_7195 a întrebat:

Hello. Vreau si eu un joc interesant, care sa-mi ocupe timpul. Ceva de downloadad nu online happy. Funda mare si puncte :*

Răspuns Câştigător
| YunaFFX a răspuns:

Assassin's Creed - sunt vreo 3 jocuri, plus unu care va aparea in noiembrie - faina poveste, un fel de Codul lui Da Vinci al jocurilor, Prince of Persia, The Saboteur - aduce putin cu Mafia, Batman: Arkham Asylum. Cu masini: Split/Second, NFS Most Wanted, NFS Shift, NFS Hot Pursuit, Grid, Test Drive Unlimited. Strategie: World of Warcraft Frozen Throne, Stronghold Crusader. Pentru PS3 si PS2: Dante's Inferno, Bayonetta, Final Fantasy XIII, Kingdom Hearts II, Final Fantasy X si X-2. Si lista poate continua big grin Sper sa te ajute.

11 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Machinarium
Limbo
Audiosurf

...World of Goo?

http://www.youtube.com/watch?v=uiCm88Me_3U

| Ancuta7878 a răspuns:

Metin2 tim. metin 2ro. metin2gx. metin 2 fresh. gta Romania. gta bucuresi. sims3. sims2. sims 3 pets. fifa. conter strike
stardoll. :*

| pisiberta a răspuns:

Incearca:farm frenzi:1, 2,3.
neighbours from hell
luxor 2,
zuma deluxe

| HabarNuStiu a răspuns:

The Sims 1, 2, 3
Halo 2, 3 ODST, Halo rech. Call of Duty 4 5 6 Back ops, Nfs shift,hotpursuit,prostreet, world /Asasins creed, God of War 3, Medal of honor.

| danyceltare a răspuns:

Rome total war, wrestling mpire

| Summer09 a răspuns:

World de Warcraft mi se pare o un joc destul de atractiv si captivant daca preferi strategie daca nu gta 4, german truck simulator toate acestea iti vor ocupa timpu cu siguranta. sper ca am fost de ajutor

| 9089 a răspuns:

Gta vice city

| sergiu2222 a răspuns:

The Sims 3

| rulzer13 a răspuns:

Incearca seria CSI.

| flaviu11 a răspuns:

Pai am o lista mai lunga :euro trac simulator, bloodryne 1 si 2 ca 3 nu cred ca a aparut,patrician III, nfs, gta si mai sunt mult dar nu mai imi aduc aminte

| FetitzaBlondina a răspuns:

Pangya,IMVU,Metin 2,