| anonim_4396 a întrebat:

Un link de download metin2 united singur? Dau funda celui mai rapid raspuns cu link bun happy.

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Nu cred ca va merge.
Sa facut un update la client si nu cred ca daca ei alt client united mai vechi va mai merge.

6 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Dai click unde scrie mare DOWNLOAD si se downloandeaza automat in baza de descarcari.
https://metin2united.com/download#

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru Mihail2020):

Mi se descarca GamezUnitedInstaller.exe!
L-am descarcat, l-am instalat si cand il deschid imi apare o fereastra si in stanga 3 jocuri...primul Metin2, al 2-lea Loong si al al 3-lea nu mai stiu cum ii spune.
Si dau download pe metin2 si mi se inchide automat fereastra...deschid iarasi si la fel.
Am avut metin2 united instalat in pc cum trebuie. Cand l-am deschis ultima oara mi-a aparut ca trebuie sa instaler Gamez United ala si am dat cancel de atunci nu-mi mai mergea si l-am dezinstalat.
Alta solutie?

| Mihail2020 a răspuns:

Ai dreptate dar sa stii un lucru poate cineva a facut o colaborare sau un sponsor nu se stie dar au creat un program 3 in 1.
Acela este linkul adevarat.
Dupa ce ai dat click o sa iti apara o fereastra si dai click pe prima din stanga (si scrie si acolo Metin2) si se instaleaza downlondeaza metinul.
La mine a durat 3 minute ca am viteza mare 20Mb/s fibra optica si 60 uploand oricum sa instalat repede si am intrat.
Iti apare tu ce trebuie sa faci este sa apesi acolo in dreapta pe metin2 si in partea de jos iti arata cate minute mai este pana la descarcare!

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru Mihail2020):

Da dar problema mea e ca nu se descarca metin. Mi se inchide cum dau "download" dupa "checking"....Era mai bine inainte straight face Sa-l descarc fara GamezUnited nu merge?

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru Mihail2020):

Ok. Mersi pentru ajutor happy

| Mihail2020 a răspuns (pentru AlissonPadalecki):

Nu cred ca va merge.
Sa facut un update la client si nu cred ca daca ei alt client united mai vechi va mai merge.

| XD_Cătă_1996 a răspuns:

NinjaUmbra ai un cont de gamez United