| Razvan_Steffan_1992 a întrebat:

Un metin2 frumos, pvm hard sau mediu, populat, international si deschis recent?

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

WoM 2 a fost cel mai recent metin pe care l-am jucat, mai este si Alaska metin2, Calliope.

| Xanor a răspuns:

Lasa frate metinu la usa bate 2020 cyberpunk apare degraba si tu tot cu metinu, daca iti plac mmorpg iti recomand cel mai bun mmo de pe piana la momentul dat care este black desert online, mam cat mam distrat in el si ce grafica

| DarthNiger a răspuns (pentru Xanor):

Daca omul vrea sa joace metin cu ce te deranjeaza pe tine prietene? a intrebat daca stii un metin sau nu, nu te-a intrebat ce jocuri noi apar sau ce grafica o sa aiba, nu grafica este importanta intr-un joc, ii raspunzi la intrebare daca poti daca nu atunci evita sa mai comentezi pe langa subiect

| Razvan_Steffan_1992 explică (pentru Xanor):

Fiecare cu ce ii place frate, metinul a fost o parte din copilaria mea, si acum as vrea sa joc sa imi distrez timpul liber.