| J0ker1999 a întrebat:

Un mic blog facut de mine recent http://onvirtualworld.blogspot.ro/
astept sugestii si critici constructive de la cei interesati!

4 răspunsuri:
| Biiskrem a răspuns:

Sunt multe greșeli de gramatică. Mai pune și tu câte o virgulă... Și nu folosi cuvinte în engleză când nu știi cum se scriu. Ce caută „GODBAY" acolo?
Țin să-ți spun că îndată ce am văzut „dc" am închis fereastra. Am redeschis-o ca să văd ce prostii ai mai scris. big grin

Să nu-mi porți pică, ai vrut critici constructive.

P.S: Încearcă să abordezi subiecte mai rar întâlnite., mai interesante.

O seară frumoasă!

| J0ker1999 explică (pentru Biiskrem):

De greseli am mai vazut din ele acum, subiecte caut si eu, am cautat si pe net si majoritatea erau cu bani online sau asa ceva asa ca m-am gandit sa scriu ce-mi trece prin cap, mersi ca macar ai intrat, poate m-ai arunci cate un ochi asa din cand in cand ca 30 de sec din viata nu e multhappy

| J0ker1999 explică (pentru Biiskrem):

A da si referitor la godbay stiu e goodbye cred ca eram cu gandul in alta parte cand l-am scris, ok nici nu l-am obslaughing)))

| Biiskrem a răspuns (pentru J0ker1999):

Cu plăcere, dar vreau de la tine mai multă atenție happy