| PreaSfintitu a întrebat:

Un nume pentru un clan 1.6, ceva cat mai original... stie careva?

4 răspunsuri:
| CrazyOfKill a răspuns:

Iti zic unu tare RpSkl sau daca vrei scrii RiPSkILl sau pfs sau pfg sau Berepfe sau i Dad FUNDA?

| PreaSfintitu explică (pentru CrazyOfKill):

Ripskill - ce ar vrea sa sugereze? ca ne-a murit skillu? si sa se odhneasca in pace?
PFS sau PFG - habar n-am ce inseamna
Berepfe si i Dad - nu stiu ce inseamna berepfe si la iDad nu sunt tata

Si nu, nu iti dau funda

| CrazyOfKill a răspuns (pentru PreaSfintitu):

Ripskill mortulugicator pfs liga campionlor profesonista berepfe scuze am gresit berefrt asa e inseamna fratiaberetare si pfg poponari fraieri cacaciosi laughing)

| CrazyOfKill a răspuns:

Tot eu sunt mai stiu unu KillMERsD