| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Un pc bun pana in 1000 lei? Pe viitor vreau sa ii fac upgrade-uri(nu foarte scumpe logic)Doar pana in 1000 de lei deoarece vr și un monitor și nu prea am buget

1 răspuns:
| Csander a răspuns:

Avand in vedere ca doar o placa video decenta, la mana a doua este undev la 400-500 de lei, iar prin "decenta" ma refer ca te mai tine un maximum un an cu indulgenta, cu 1000 de lei nici nu iti poti lua toate piesele pentru a forma un calculator prost, ca sa nu mai zic de unul bun.
Decat sa dai banii pe ceva slab, prost, mai bine mai ofera timp si strange bani si ia ceva bun.