| bambucea_4060 a întrebat:

Un server de samp roleplay stie cineva?
thanks

193 răspunsuri:
| Dzeu a răspuns:

HostName: SkilledG
Address: 93.119.26.206:7777
Players: x / 50
Ping: 5
Mode: [sG]v0.1
Map: •LS/SF/LV•
Un nou server in oras! cautam helperi! Serverul este NON-STOP!
Va putem ajuta pentru inceput cu o casa, masini personale, bani! Vino cu prietenii tai si ve`ti avea parte si de multe alte SURPRIZE GARANTAT! Va asteptam pe toti si nu ve`ti regreta!
HostName: SkilledG
Address: 93.119.26.206:7777
Players: x / 50
Ping: 5
Mode: [sG]v0.1
Map: •LS/SF/LV•

| Lucian1977 a răspuns:

HostName: RPG Royal™
Address: 178.157.85.223:7777
Players: 6 / 50
Ping: 20
Mode: RPG-RoYaL
Map: LS-LV-SF

| George_Blănaru_1996 a răspuns:

Comunitatea B-Zone va invita pe cel mai mare server romanesc de SA-MP(San Andreas Multiplayer): (RPG2.B-Zone.Ro:7777)
Hostname: B-Zone: RPG Server 2 [0.3x]
Address: 89.33.242.97:7777
DNS Address: RPG2.B-Zone.Ro:7777
Players: 300+/1000

| Angelescu_Tony_2000 a răspuns:

Salut, sunt un jucator devotat de samp, am fost admin pe servere mari precum RPG.B-Zone 2 si 3 am fost si pe buggeduri, in fine deci caut un server in formare, am avut si eu si stiu cat de greu este, pe care vreau sa il ajut sa creasca folosindu-mi experienta dobandita in atatia ani de samp. Am cam toate calitatile pe care si le-ar putea dori un owner, sunt matur, responsabil, intrlegator, am o gramatica destul de buna din punctul meu de vedere, sunt activ, etc... Ca o scurta prezentare despre mine, ma cheama Tony sunt din Ploiesti, Prahova am 16 ani si studiez la colegiul national,, Jean Monnet"-Ploiesti.Sunt un baiat prietenos si intelegator am multi prieteni cu care imi place sa ies in oras da joc fotbal sau uneori la o brere. Cam atat am avut de spus cine este interesat

Contact me : Skipe tonyksniper