| pocandpoc a întrebat:

UN site de jocuri PC? Dar nu jocuri mici,de jocuri mari, funda

4 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Http://www.game-debate.com/ acest site are de toate pentru jocuri, daca vr sa compari procesoare, ti le va compara numai la capitolul jocuri si la placile video la fel, cam toate jocurile facut (si cat de cat sa se stie de ele) sunt, pacat ca sunt clasate pe ani :(

| bodyboss73 a răspuns:

Goodgameblog unde poti vedea toate jocurile din istorie si cele care o sa apare unde sunt grupate in genuri de exemplu:actiune-actiune 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 este adventura shootar etc si de unde poti sa le iei foarte repede si simplu isohunts

| Mia192 a răspuns:

Wolf Quest, Metin2, Perfect World, Never Winter, s.a.

Funda?