| roybyyy a întrebat:

Unde anume in map 2 pe regatul galben pica fms sau rib(METIN2RO)

Răspuns Câştigător
| DamnKid a răspuns:

Fms pică la brutali pe lângă ruine map2, iar rib pică la orci la esoterici cred, nu ştiu sigur. Sper că te-am ajutat!
Baftă! tongue

3 răspunsuri:
| CristiCryss3 a răspuns:

FMS pica la arcas brutal, general brutal sau in map2 la arcas salbatic si general salbatic(testat de mine)...FMS mai poate fi dropat si la Capitanul Bestie(asa afirma unii playeri)! Mai multe detalii aici:http://wiki.metin-2.com/index.php/Full_Moon_Sword

| Nevastuic a răspuns:

Pai LA BRUTALI de obcei isi fac veacul pe la orci bafta

| Dchirila a răspuns:

Sal FMS pica la Arcas Brutal (lv40) si la Arcas Salbatic.
Amandoi in map2 orice regat FUNDA?