| anonime001 a întrebat:

Unde cresti mai repede pe metin2tim de la lvl 53 daca esti saman

3 răspunsuri:
| OAliceO a răspuns:

Incearca in V1 (prima cava) sau V2 (a 2 a cava cu serpi, cava 1 se afla in desert, partea dreapta jos ) sau in caz de nu merge acolo incearca in mijloc in muntele sohan, sper ca am putut sa te ajut happy

| nda a răspuns:

Cu orice caracter cresti pana la 61 in v1. La lv 61 sa ai neaparat armura de 61+9 pe tine, scut de lv61+9 si bonus EXP 20% pe scut, papuci si colier.
De la 61 pana la lv 80 cresti in V2 apoi de la 80 pana la 92 cresti in padure dupa care poti trece in v3 pana pe la 94 si ultimu loc de crescut e v4.

| iopoiop1 a răspuns:

In templul huang(cv de genu dai DT si dai restart in oras) sau poti incerca v1 sau muntele sohan big grin