| OchiDochi a întrebat:

Unde gasesc jocul Tekken 5, 6, 7 pentru PC?
Vreau sa il downloadez si am incercat de mai multe ori, dar nu mi-a mers. Daca puteti sa ma ajutati va dau o funda foarte mare si un multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

1) Jocul Tekken 5, 6, 7 este doar pentru PS2
2)Daca vrei sa joci jocuri de PS2 pe pc ai nevoie sa descarci de pe net PCSX2

3)Tekken x Street Fighter a aparut deja stiu de unde il pot descarca si il am si pe PS2

Funda?

| OchiDochi explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Imi poti lasa si mie id tau sa vorbim? Acel joc este jocul copilariei mele, l-am jucat pe play station si il vreau acum daca se poate pe calculatorbig grin

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru OchiDochi):

Til dau la mesaje.

3 răspunsuri:
| pesada a răspuns:

Scz ca te dezamagesc....nu exista tekken pentru pc big grin
tekken 5, 6, 7 sunt pentru psp sau playstation 2, 3
exista doar o versiune de tekken pentru pc... apare in 2012 prin august si se numeste tekken x street fighterwinking