| SethEmm a întrebat:

Unde imi este folderul cu salvarea la nfs underground(1) am win 7

Răspuns Câştigător
| Aandreyii a răspuns:

Incearca sa intrii in:my computer-my documents si ar trebui sa fie acolo...dar unele jocuri se salveaza in alte locuri:start-run(in casuta scrii %appdata%)si e acolo(incearca asa doar daca ai intrat in my documents si nu ai gasit-o)

1 răspuns:
| SGFlorinel a răspuns:

Start>intri pe numele pc-ului>my documents >si trebuie sa fie acolo un folder cu nfs ( nu sunt sigur pentru ca nu am jocul). poti sa alegi alte jocuri de aici cu cerinte de sistem, trailer www.games-hd.com