| skyfyz a întrebat:

Unde imi pot vinde contul de League of Legends daca am renuntat complet la joc si nu imi doresc sa mai ma reapuc? Nu vreau un site care necesita verificare KYC (know your customer), precum G2G. Raspunsul cel mai bun are funda si multumirile mele!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Grupuri de Facebook cate vrei. Dar vezi ca daca umbli cu site fara verificare si dai cu paypal, iar cumparatorul anulezeaza tu nu ai ce comenta, ca e ilegal sa vinzi contullaughing