| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi aplicatia,,pou" pentru telefonul Samsung wave y, bada 2.0? si odat ce am ajuns la aceasta intrebare puteti sa-mi spuneti si temple run daca gasiti?

Răspuns Câştigător
| Cristino_Zimba_1972 a răspuns:

Poti sa le descarci doar daca ai android.
Si daca ai trebuie sa-ti faci cont si doar scrii pou sau temple run, si daca nu ai android nu incerca sal ei de pe net pentru ca nu cred ca este compatibil cu telefonul. Funda plzz

3 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Trebuie sa ai android.Tu ai bada.Deci nu poti.

| Cristino_Zimba_1972 a răspuns:

Poti sa le descarci doar daca ai android.
Si daca ai trebuie sa-ti faci cont si doar scrii pou sau temple run, si daca nu ai android nu incerca sal ei de pe net pentru ca nu cred ca este compatibil cu telefonul. Funda plzz