| TheMO a întrebat:

Unde trebuie sa pun fisierul RLSP2010_FifaRo_v2 in Fifa 2010. Dau funda si vot raspunsurilor explicate.Multumesc!

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu stiu dar ai putea incerca sa-l copiezi peste tot in folderele principale. Nu are nimic. bye

| voicualexvoicu a răspuns:

Eu am pentru fifa 2008 ce trebuie sa faci e sa instalezi setupul in folderul cu fifa 2010 apoi iti creezi un nou profil apoi cauti liga 1 liga 2 si joci steaua dinamo rapid si altele spor la joaca

| voicualexvoicu a răspuns:

Il instalezi in folderul cu fifa 2010