| elena11mec a întrebat:

Unele jocuri nu merg.Cum sa fac sa mearga.

2 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Depinde la ce te referi. Daca te referi la PC, cea mai sigura modalitate de a face jocurile sa ruleze bine e sa iti imbunatatesti calculatorul cumparand componente mai bune. Daca nu, incearca sa mai golesti din memorie, sa te asiguri ca nu ai virusi sau, mai bine, sa iti reinstalezi windowsul.

| SteelGamingRomania a răspuns:

Sa stii ca ai dat detalii de te-ai rupt.Mentioneaza si tu ce fel de jocuri(un exemplu), ce erori iti apar, ce componente ai, ce sistem de operare ai.