| UrbmemUon a întrebat:

UrbmemUon: Hei, TPU! Puteti sa-mi raspundeti la o intrebare? Dau funda. Uitati, eu joc Transformice si as vrea sa am hack pentru zburat (fly). De unde pot descarca acest hack pentru zburat? As vrea fiecare detaliu. Plizz. Si repede.

TPU:...

2 răspunsuri:
| ALEXA981 a răspuns:

Pai,si eu joc tfm dar iti recomand sa te duci la google si sa scrii hack transformice...dar eu totusi tia-s propune sa nu faci asta caci daca te prinde si ti se da hack ti se blocheaza contul... daca lumea iti da ban sau hack

| Ida_Luca_1977 a răspuns (pentru ALEXA981):

Pai, da, dar... stiu ca de pe Google. Treaba mea daca voi fi banat, eu vreau hack. Din cauza ca m-am saturat sa joc ca prostul si ceilalti sa-si bata joc de mine (sa se dea mari). Stiu ca scriu: Transformice hack / Hack Transformice si apoi dau pe primul enunt si dau pe: Descarca hack-ul.fly Transformice (sau invers). Apoi, dupa ce am dat pe "descarca", nu imi mai da nimica. Verifica si tu.