| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Buna

ma joc cs si sund admin pe un sv si am intrat cu un alt nume si am facut misto de alt admin si mi-a dat destroy de multe ori apoi am vrut sa mai intru iar si mi-a aparut asta:Kicked :You have been banned from this server, doar asta mi-a aparut nimic mai mult ce fac sa scap? am mai incercat cu asta commentator xc2 dar degeaba si dupa ce scriam mereg 3 secunde apoi imi aparea asta:Error: server failed to transmit file 'customization'

Error: server failed to transmit file 'customization'

Fake players spamming or protocol violation

FUNDA FUNDA PLEASE

1 răspuns:
| alexandru11111 a răspuns:

Ai primit ban din cate stiu eu, adica de acum nu mai poti intra pe acel server happy