| vanessa001 a întrebat:

URGENT! Buna TPU! Am o mica problema cu pc-ul, nu pot instala jocuri sau ori ce altceva pe el deoarece am nevoie de aprobarea administratorului caruia i.am pus o parola dar am uitat-o. Ce pot face in acest caz? Am nevoie de cineva care se pricepe, dau funda, vot tot ce vreti pentru un raspuns bun!

2 răspunsuri:
| M4a1D3aD a răspuns:

Poti reinstala windowsulbig grin sau cheama un hacker....sau specialist nu uita nu reparator de pc-uri ci specialist

| Giho a răspuns:

Reinstalează pc-ul pînă la un timp în care mergea.