| vanessa001 a întrebat:

URGENT! Am o problema la calculator, eu cand il deschid am 2 usere unul administratorul si inca unu, am avut parola la administrator si am uitat-o, pot intra doar de pe celalalt cont dar de pe acest cont nu pot instala absolut nimic imi spune ca am nevoie de aprobarea administratorului, ce pot face, va rog, AJUTOR! Funda + vot!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sterge HDD-ul si instaleaza alt Windows si cand mai pui parole noteaza-le undeva.