| T0XyK a întrebat:

URGENT! Ce joc sa ma mai joc in care nu ma plictisec!

5 răspunsuri:
| Noxed a răspuns:

Pai Online Metin2 r si asa si multipayer si normal Sakte 3 Shaun White Skateboarding

| Trasnea_Vladut_Andrei_1993 a răspuns:

Eu iti recomand : WORLD of WARCRAFT, MOST WANTED, CALL OF DUTY 1, 2, 3, 4, OPS, ASSASIN CREED iti urez noroc fundita?

| Marius2020 a răspuns:

Minecraft si Amnesia:The Dark Descent

| Lex_Crysty_1991 a răspuns:

Counter strike

| AleXx_Alex_1997 a răspuns:

Pai de exemplu eu iti recomand shaiya... e mmorpg fantasy...sau poti sa te apuci de lineage 2 st multe variantee.scrie si u pe youtube MMOHUT games si aia iti prezinta jocurile exact asa cum st! big grin