| alienkros a întrebat:

URGENT! Cum Lipesc 3 video-uri facute cu Fraps, cu ce program si vreau pasii exacti. Daca se poate spuneti-mi si daca programul e free sau trebuie platit, daca trebuie platit nu il mai pune-ti. Funda

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Descarca si instaleaza : Freemake Video Converter (este free), tragi video-urile in program, apoi sus pe dreapta vei vedea butonul : OF, dai clic pe el apoi alegi in ce format sa-l converteasca si OK! Bafta!