| catalinmobil a întrebat:

Urgent! Dau funda! deci am un progam de editat video,,VideoPad,, si dupa ce termin de editat videoul dau la,,Export Video,, acolo unde salvez videoclipurile toate si cand dau acolo scrie,, Creating your movie,,... si tot asa si daca mai apas pe el pe langa,, creating your movie,, mai scrie si (not responding) va rag ajutati-ma deoarece sunt vlogar si imi trebuie cat de repede posibil sa mi-l fac la log progamul

Răspuns Câştigător
| ZeHelp a răspuns:

Reinstaleaza programul. Am avut aceeasi problema, dar nu cu acest program.

1 răspuns:
| Calin_Darius_Lazuran_1998 a răspuns:

Trebuie sati creezi propriul tau videoclip ca sa-ti mearga iar cea cu not responding calc nu-ti este sufeicient de puternic pentru acel program