| anonim_4396 a întrebat:

Am un program de editat numit 'VideoPad' in care eu imi editez videoclipurile facute de mine in Sa; MP, si vreau sa le postez pe YT dar nu stiu cum.

Daca vreau sa dau export si sa adaug videoul pe YT ii apare o eroare, ceva gen sa ma duc in AppData si nu stiu ce.
Daca vreau sa dau Upload pe YT direct imi zice ca nu accepta fisierele de tip.vpj
Ma ajutati va rog? Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| YoAndreyCooL a răspuns:

M-am referit la un program de editat

| YoAndreyCooL a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu stii nimic despre VideoPad sa ma ajuti si pe mine? Uita-te la intrebarea mea si uite ce erori imi apar mie, nu pot posta pe YT.