| CriB a întrebat:

De ce atunci cand salvez un video editat (VideoPad, Movie Maker..etc),se salveaza apoi cand dau deschidere sunetul imi merge dar imaginea e negra? Ce trebuie sa fac sa rezolv problema? P.S -La toate programele se intampla asta ba chiar la unele nu se salveaza. HELP ME. Trebuie sa fac un video urgent pentru cineva drag. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| GamerulUnicat a răspuns:

Incearca sa deschizi cu alte programe.

| CriB explică (pentru GamerulUnicat):

Am incercat peste 5 progrme si se intampla la fel, cum am zis si la intrebare. Unele nici macar nu se salveaza.