| Marku_Radu_1999 a întrebat:

Salut TPU,am o problema,am editat un video cu videopad,si am incercat sa il incarc pe youtube si zice ca videoul trebuie formatat si nu stiu sa il formatez, daca ma puteti ajuta va rog eu repede, dau fundita big grin (videoul imi trebuie pentru ca am vlog...)

2 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Depinde in ce format este video-ul tau. Youtube-ul accepta video-uri in anumite formate.
http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=ro&answer=55744

| JohnnyWylde a răspuns:

Ca sa rezolv problema. De obicei ce iti merge la Windows Media Player merge si pe youtube. Recomand formatul wmv (windows media video) mai ales ca poti face video-urile in HD