| Speed99 a întrebat:

URGENT!

La jocul Happy Wheels (va dau un link ca sa vedeti cei care nu stiu despre ce e vorba :http://www.totaljerkface.com/happy_wheels.php ) nu stiu cum sa sterg lucrurile pe care le-am pus in mapa!(de la Level Editor)ca imi zice ca am pus prea multe si ca tree sa sterg...Va rog HELP!

Răspuns Câştigător
| StoicaAndi a răspuns:

Scuze ca ti-am raspuns asa tarziu, deci acolo in stanga vezi cursorul(echivalent cu cel de la mouse), dai click pe el dupa aia dai click pe obiectul care vrei sa il stergi dupa aia apesi backspace si l-ai sters.Bafta!

1 răspuns:
| Dumitrachi_Vivi_1977 a răspuns:

TPU cum traduc happy uheels 2