| ShAdoWwW a întrebat:

Urgent!puppy dog eyes
Cum fac sa mi se vada jocurile gen Counter-Strike 1.6, S.A.M.P, sau Operation 7 in fullscreen, adica sa nu mi se vada dungile alea negre pe margini.

Tin sa precizez ca am monitorul laptop-ului Dell de 13" si rezolutia recomandata e 1366x768 sau cel putin 1360x768.

2 răspunsuri:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Hmm poate e de la placa video.

| iHelp a răspuns:

La Counter strike cel putin stiu ca e de la options>video si debifezi ceva cu "screen mode" sigur iti va merge, la celelalte jocuri cred ca e la fel