| kings0fleon a întrebat:

URGENT! PENTRU CEI SPECIALIZATI IN I.T!

Am nevoie de un iso de Windows 8 pro in romana (da, neaparat pro, caci upgrade-ul de la 7ultimate se face cel mai bine la pro; si da, in romana, pentru ca am win7 in romana si nu poti face upgrade cu un windows in alta limba)

vreau sa fac upgrade deoarece nu am posibilitate de back-up pentru datele mele din pc, fff importante si la fel de voluminoase sad

va rog, nu imi dati raspunsuri din registrul (cumpara-l) fiindca nu voi cumpara nimic pana nu voi sti ca functioneaza.

multumesc anticipat!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa faci upgrade de la 7 la 8 fara licenta originala! In alta ordine de idei Windows 7 trebuie sa fie original! Upgrade in limba romana la Windows 8 PRO faci aici http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/buy