| kings0fleon a întrebat:

URGENT! am windows 7 instalat in romana si vreau sa fac upgrade la 8, direct din os,dar nu imi da voie, deoarece nu este in engleza.am schimbat limba de afisare pe toti userii, dar trebuie schimbata interfata in engleza.cum fac asta?
multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Adda097 a răspuns:

Ca sa-ti pui windows 8 iti trebuie licenta si e scumpa si greu de gasit iar meniul e naspa, iti sugerez sa ramai cu windows 7!happy

| kings0fleon explică (pentru Adda097):

Imi place meniul si am un iso bun cu activator vreau doar sa schimb m.u.i. in engleza