| rap4us a întrebat:

URGENT! Salut.Mi-am cumparat GTA 4, l-am instalat, si totul e OK. Doar ca am niste probleme cu grafica. In joc nu mi se vad strazile sau cladirile. Se vad decat stalpi, tomberoanele, oamenii si masinile! Puteti sa imi spuneti si mie ce pot face ca sa mi se vada totul cum trebuie?

5 răspunsuri:
| whiteviper98 a răspuns:

Ce PC/Laptop ai? Da-ne mai multe detalii.

| rap4us explică:

Numai e nevoie, am rezolvat problema. Pentru cei care au aceeasi probelma. Raspunsul e ca era o problema cu texturile jocului. Pentru a afla cum se fixeaza texturile intrati aici: http://www.youtube.com/watch?v=OIvDvN-JiZI

| RoccoSuasito a răspuns:

Salut. Ce placa video ai? Daca ai o placa video mai veche, cu pixel shader 2.0 s-ar putea ca din cauza asta sa se vada asa in joc.

| Nicusoreeee a răspuns:

Dar la gta san andreas rv2 la fel face... ce pot sa fac?

| George_Marian_1997 a răspuns:

Zice ca e video privat