| alin_9439 a întrebat:

Urgent TPU mi-am cumparat Samsung wave y S5380D si din pacate Samsung app imi cere bani vreau sa imi dati un site de unde pot lua jocuri pentru tel meu are rez de 480x... Ms anticipat

6 răspunsuri:
| Sasha41511 a răspuns:

Poate telefonul tau nu are android asta inseamna ca nu poti lua jocuri dupa internet daca cumva are android intra in madia pleyer si acolo scrii cu ce vrei sa fie jocurile ex:batai, lupte, masini sau mai stiu eu niste jocuri precum pou sau multe altele sper sa te ajute ce ti-am scris eu daca nu ma bucur macar ca am avut ocazia si daca se poate sa imi dai si mie funda te rog.

| alin_9439 explică (pentru Sasha41511):

Bine uite stiu ca nu am android de aceea am si dat numele telefonului sad am sitem bada 2.0 sau ceva degenul jocurile trebuie sa fie de rezolutei 320x480 intelegi ce vreau eu?

| Sasha41511 a răspuns:

Pai tu zici ca nu are android asta inseamna ca nu te poti juca pe el ce e asa gre de inteles ia-ti si tu un calculator, laptop sau tableta sau un elefon care are android si va merge dar nu poti nu are cum sa mearga pe tel fara android, sper ca te-am ajutat, Funda?

| alin_9439 explică (pentru Sasha41511):

Auzi daca chiar nu sti nimic despre telefonul asta macar taci... eu inteleg telefonul nu are un sistem andorid are un sitem numit BADA e ce si win 7 si win xp ceva de genul infine eu deja am gasit cateva jocuri pentru el data viitoare cand raspunzi informeaza-te big grin

| Sasha41511 a răspuns (pentru alin_9439):

Data viitoare cand intrebi gandeste inainte ca nu e Iphone 5 si ca nu are android dar oricum daca ai gasit jocuri cred ca sunt din astea dela televizor care le iei cu 1 euro de 2 bani dar cum vrei tu daca ai chef sa iti arzi telefonul contiuna cu ce faci...

| alin_9439 explică (pentru Sasha41511):

laughing)
My amigo raspunsul era ''Intra frumos la Samsung app apoi dal la TOP si apoi la free games for bada 2.0 os '' AM gasit 50 jocuri free deja maima laut vreo 20 si unu misto numi Caligo infine Bye