| NastyGirl55 a întrebat:

Urgent va rog! Vreau sa descarc minecraft si ASCII. Dati-mi link va rog!

Răspuns Câştigător
| NastyGirl55 explică (pentru ishallhelpyou):

Heii..ai TeamVIewer? aM NEVOIE DE PUTIN AJUTOR TE ROG laughing

| ishallhelpyou a răspuns (pentru NastyGirl55):

Realizezi ca, daca-mi dai voie la tine in calculator pot face foarte multe lucruri laughing

ce-ai patit?

| NastyGirl55 explică (pentru ishallhelpyou):

Fiind incepatoare nu ma pricep. Daca ai experienta cu minecraftul vreau sa intri la mine in pc ca sa imi descarci ceea ce mi-ai dat sau daca mai e nevoie de ceva.
p.s nu ai ce sa vezi laughing

| ishallhelpyou a răspuns (pentru NastyGirl55):

Nu joc minecraft, ti-am dat link de unde sa iei jocul (eventual cumperi, daca nu-l ai deja cumparat) si modulul.