| vanessa001 a întrebat:

URGENT! Vreau sa imi cumpar un cd sims..scrie pe el sims pet daca il cumpar il instalez si gata? Adica trebuie sa mai descarc altceva ininte de a instala "sims pet"? Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| Azian a răspuns:

Deci daca il cumperi cu CD poti sa il joci cu cd, sau faci imagine si joci fara (recomandat). Si faza cu steam e mai complicata, mai intai i-al si vezi daca merge si dupa imi lasi PM! Si buffa ia zii tu mie ce are Net.Framwork daca la asta te referi cu Sims care nu are treaba cu "conectarea la reteaua de internet"?

3 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Nu mai trebuie nimic, daca il cumperi (CD)el automat are tot ce trebuie/
dar daca il cumperi de pe NET, atunci pot aparea probleme, de genu: versiunea la NET veche sau alt ceva.

| Azian a răspuns:

Sims cu animale? Il instalezi si probabil o sa poti juc cu CD sau faci imagine! Poate o sa ai nevoie de update pe steam!

| vanessa001 explică (pentru Azian):

Cum adica update pe steam? adica niste coduri? happy

| Azian a răspuns (pentru vanessa001):

Deci daca il cumperi cu CD poti sa il joci cu cd, sau faci imagine si joci fara (recomandat). Si faza cu steam e mai complicata, mai intai i-al si vezi daca merge si dupa imi lasi PM! Si buffa ia zii tu mie ce are Net.Framwork daca la asta te referi cu Sims care nu are treaba cu "conectarea la reteaua de internet"?