| andreyanul a întrebat:

V-as ruga sa-mi spuneti si mie, cam cati bani se castiga din youtube?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca ai un canal poulat, se poate castiga destul de bine. Cunosc canale de youtube, are peste 100.000 vizualizari fiecare videoclip, peste 500 videoclipuri pe canal. La fiecare 1000 viz-uri la un videoclip, primesti 1$. Se poate scoate peste 80.000$ din acel canal de youtubewinking

| Onlares a răspuns:

Nu mult maxim un dolar.Dar daca vrei sa faci un canal de youtube doar pentru bani mai bine nu fa nimic