| anonim_4396 a întrebat:

Va merge metin 2 hammer? Daca nu, de ce? se lucreaza sau?
Dau funda foarte usor!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce sa fac sa-mi mearga contul nu e furat pentru ca am incearcat si alte conturi si tot eroare imi da, unele chiar la nimereala.
Am hammer mt 2 easter 2013thinking, cv sugestii?

| XperimentX a răspuns:

Nu se lucreaza la el...Mie imi merge.Cred ca nu ai clientu' ala nou Hammer Mt2 Easter sau cineva ti-a furat contul. Funda?big grin

| Leryyy a răspuns:

Severul este oprit pentru a repara niste defectiuni si nu se stie cat timp va fi oprit sau daca va mai fii pornit. Joaca-te mt2 mondial pe royal