| Mentlegen a întrebat:

Va place Elder Scrolls V:Skyrim?

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Da,este un joc superb cu locatii pitoresti de la orase pana la tot felul de dungeon-uri cu cine stie ce monstri.Jocul e Rpg(role playng game), unul foarte reusit din punct de vedere grafic cat si al gameplay-ului. Povestea este si ea reusita dar e cam intortocheata(daca pot sa spun asa).In poveste totul depinde de alegerile facute de tine pe parcursul jocului.Eu am jucat si Oblivion care si el e un rpg foarte reusit.Mai ales ca acum in Skyrim poti deveni si Varcolac(nu numai vampir ca si in oblivion). Jocul merita nota 10, cu toate ca a luat titlul pentru cel mai bun joc al anului 2011.Bafta!

2 răspunsuri:
| mrBean008 a răspuns:

I used to like elder scrolls v:skyrim but then i tokk an arrow to the knee...

| Mentlegen explică (pentru mrBean008):

Nu e un argument bun gluma e de noob de acum sorry