| CristianBerzerk12 a întrebat:

Va rog ajutati-ma.Deci cand vreau sa instalez ceva imi da "is not a valid win32 application".Am cautat o gramada de fix-uri dar cand incerc sa downloadez programele recomandate imi da si la alea aceea eroare.Nu stiu ce are, acum 2 zile downloada ori ce si acuma...Va rog sa raspundeti happy

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă se întâmplă la programe pe care le foloseai până de curând și dintr-o dată ai mesajul ăla de eroare când vrei să le rulezi, înseamnă că fie ai ceva viruși, fie controller-ul sau chiar hard discul de la calculatorul tău au probleme.
În primul caz, cel mai sigur e o reinstalare de sistem de operare. În al doilea, verifică discul în alt PC și decizi în funcție de rezultat.

| edit28 a răspuns:

Inseamna ca ce vrei tu sa instalezi merge doar pe Windows x64 bit. Iar tu ai x86 (sau x32). N-ai ce sa-i faci.