| robert2double a întrebat:

Va rog ajutati-ma sa ma hotarasc care dintre aceste jocuri ale seriei Need For Speed este mai bun.

NFS Most Wanted, Carbon sau Undercover(stiu ca este cel mai noi dintre cele trei)?

Răspuns Câştigător
| snoopdoggftwiz a răspuns:

Undercover pentru ca e mai nou, mai fain, masini mai noi, povestea jocului este mai interesanta, iar masiniile se controleaza mai bine fata de nfs carbon si most wanted. Dar tu nu ai mentionat care most wanted, daca te refer la most wanted 2012, atunci most wanted 2012 e mai fain. Oricum am terminat toate Nfs-urile, iar cel mai bun mi s-a parut nfs undercover, deoarece mai are si filmulete ca sa intelegi povestea jocului happy, Funda?

| robert2double explică (pentru snoopdoggftwiz):

Multumesc,si da, ma refeream la Most wanted 2005(scuze).

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Multi vor spune undercover deoarece este mai nou si are grafica mai buna.

Eu iti spun ca mi-o placut mult most wanted si imi place si evident most wanted 2.

| robert2double explică:

Va rog argumentati.