| Frenkenstein a întrebat:

Va rog ajutati-ma spuneti-mi daca merge gta 4 pe 2. 4ghz Intel celeron e 3200 ram de 1gb, placa video de 512mb va rog helpppppppppp

3 răspunsuri:
| Sotaro324 a răspuns:

CERINŢE OFICIALE

Recommended System Requirements
* OS: Windows Vista – Service Pack 1 / XP – Service Pack 3
* Processor: Intel Core 2 Quad 2. 4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
* Memory: 2.5 GB (Windows XP), 2.5 GB (Windows Vista)
* 18 GB Free Hard Drive Space
* Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

Minimum System Requirements
* OS: Windows Vista – Service Pack 1 / XP – Service Pack 3
* Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
* Memory: 1.5GB(Vusta), 1GB (XP), 16GB Free Hard Drive Space
* Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

iti dai seama... de la rami.

| Ferencz_Kobra_Adrian_1983 a răspuns:

Nu nu merge... daca faci p desteptu uitete si cauta...canyourunit.com

| Frenkenstein explică:

Mai vreau si altcineva sa raspunda si desteptule stiu cerintele de sistem si eu intrebam daca merge pe al meu