| ninel1996 a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor. Mi-am instalat un joc " half life 2 episode 1" si nu stiu ce am umblat la setarile jocului ca acum imi apare IMPUT NOT SUPPORTEd - Va rog ajutor.

Răspuns Câştigător
| TheAG a răspuns:

Poate nu ai cerintele necesare, schimba windowsul daca nu big grin

2 răspunsuri:
| TheAG a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou si nu mai umbla la setari.

| ninel1996 explică (pentru TheAG):

Am incercat tot nu merge, am dezinstalat si driverele, si nimic crying pff

| TheAG a răspuns (pentru ninel1996):

Poate nu ai cerintele necesare, schimba windowsul daca nu big grin