| GmVenNo a întrebat:

Va rog as vrea sa-mi spuneti detaliat sau sa-mi dati un video, de unde as putea invata cum se face un bog/site unde sa bage lumea id si pass, si sa le pot vedea?

2 răspunsuri:
| Costei_Calin_1993 a răspuns:

Este infernal asa ceva in mod normal incepi cu. html si tot asa da mie mi-a luat 2 sapt ca sa pun poze si fundal sunt multe comenzi si daca scrii una gresit s-a dus totul de rapa asa ca nu si daca vrei sa faci un fel de site de socializare cred ca ai nevoie de autorizatii asa ca mai bine o lasi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Costei_Calin_1993):

Cred ca el vrea sa se uite in tutorial si sa fure un site - "unde sa bage lumea id si pass, si sa le pot vedea"winking