| cameliaiustin a întrebat:

Va rog ceva:vr jocuri gen :cabal, 4story,mt2, aqw,zoomumba,farmerama,minecraft,cs,gladiatus si clubpenguin. Va rog pe voi dati-mi jocuri de acest gen pentru cele mai faine jocuri dau funda! scuze categoria dar e cea mai vizitatabig grin

Răspuns Câştigător
| Alextz03 a răspuns:

Frate cabal 4story su mt2 sunt cele mai tariii eu am 52 pe 4story da tot zice O eroare la conesxiune a cauzat deconectarea de pe cont sau ceva de genu ce are crying?

1 răspuns:
| ellenuk a răspuns:

Daca esti fata iti dau lady popular si stardoll! daca esti baiat nu stiu altele! am si eu cont pe farmerama si zoomumba si sunt tari!