| geam1324 a întrebat:

Va rog cine imi da metinuri on cu king si arme la negustori cu bani fara bani nu cont sa aiba king si arma la negustori fundita...

Răspuns Câştigător
| Ionutz4821 a răspuns:

Metin2 light metin2 hammer

4 răspunsuri:
| Zodiacul a răspuns:

Incearca metin2united.Din armura de otel+9 o poti upgrada in Hwang care se upgradeaza si ea! De asemenea poti incerca si metin2bm unde din armura de otel+9 se face otel albastru(BM) si de asemenea se upgradeaza si el.Si mai exista si posedate care dau o imensa aprare! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?

| Ionutz4821 a răspuns:

Inca ceva man Metin2 New World mutat pe ip tare de tot xD

| Hppy a răspuns:

Metin2 hammer