| Stefiii87 a întrebat:

Va rog cine ma poate ajuta in legatura cu jocul GTA San Andreas, in misiunea robingg uncle sam nu stiu cum sa prind acele cutii. pe ce trebuie sa apas. si in misiunea cesar vialpando nu stiu cum sa misc masina.

Răspuns Câştigător
| vladutzi011 a răspuns:

Pai,despre robingg uncle sam presupun cae cea cu casa in care te furisezi si doarme un batran. Apesi pe ENTER langa cutie.Despre cesar vialpando cred ca e cea cu masina cu hidraulice. Apesi:8=sageata sus, 4=sageata stanga, 6=sageata dreapta, 2=sageata jos
Sper ca te-am ajutat! Daca te-am ajutat mult as vrea o fundita.