| Michi_Sorin_1977 a întrebat:

Va rog cine stie despre chestia cu Downloadul in Germania,stiu doar ca nai voie sa descarci chesti piratate precum muzica, dar vreau sa stiu care stiti daca pot sa imi descarc jocuri precum Metin 2 de pe siteul lor (ma rog care o fi Ro, Axel, Galaxy, Epical) sau Dota 2 de pe Steamm! Va rog mult un raspuns mai amãnuntit! :-[ kiss

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Este totul legal atata timp cat jocurile sunt daruite de producatori sa fie gratuite si nu este niciun fel de problema daca descarci cele 2 jocuri mentionate de tine.

Jocurile care sunt oferite gratuit de catre producatori NU este ilegal. Doar cele care costa si tu le iei piratate acelea sunt ilegale si se pedepseste cu amenzi si puscarie.

2 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Orice joc care il cumperi/sau il iei moca de pe steam este LEGAL.

| Michi_Sorin_1977 explică:

Va multumesc la toti!;-);-)