| anonim_4396 a întrebat:

Va rog Daca se poate sa imi dati un metin2 pvm 50% pvp 50% rate 500 sau mai mult si sa aiba in shop otel +9 sa evolueze in king va rog

3 răspunsuri:
| blodinel a răspuns:

Sinucigandute in pusca mea de disperati handicapati facuti la betia copii cu metinu vostu e un joc prost ma e cu programe FREE in intregime enginul pe care ruleaza e a lui quick 1 combatul e de rahat sunt 2 3 dungeonuri spellurile sunt in numar de 5-6 mi-am pierdut 2 ore jucanduma jocu itemele sunt in numar de 40 cand un MMORPG ar trebui sa aiba peste 300 de iteme are arme din WoW nu are dialog si romani il joaca ca sunt paraleli cu engleza mai ales copii puneti ma dreku mana pe un manual de englez pe un enchant trebuie sa dai banii reali fierarul ala ce-o fi el esueaza itemele nu stiu cum poate el sa sparga un colier de lemn dar lasa am scris cu ura randurile astea pentru cele 2 ore pierdute pentru update si jum de ora de gameplay

| asasdarxxe a răspuns (pentru blodinel):

Wa tu esti pff la metin si te plangi evident!

| Pell a răspuns:

Incerca metin2 game e exzat ce ai zis tu crede-ma