| robertighno a întrebat:

Va rog, daca stiti vreun server fain Romanesc sau Englez de Metin2 60-80 pvp sa mi-l spuneti ca sa ma apuc si eu ca nu mai am ce juca. daca puteti ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
| florincata a răspuns:

Frate parerea mea e sa te lasi de metin e dependent du-te si distreaza-te cu prieteni prin parc sau altundeva. Bafta

| robertighno explică (pentru florincata):

Florin, eu joc Metin de placere, maxim 2 ore pe zi. Fac si fotbal, am si note bune la scoala, crede-ma ca nu sunt dependentwinking

| robertighno explică:

Dau funda happy