| hardyz544 a întrebat:

Va Rog Din Suflet Sa imi Dati un cont de Metin2Fun LvL 80-70(Ninja Sau Warrior). contactati-ma la ID alex_HardyShow.Va rog sa imi dati un cont care sa aiba macar 100kk.Hai sa zice 80kk.(cu otel si arma de lvl mare)Va rog frumos! Dau Fundita doar celor care imi dau conturi pe care ma pot LOGA!

1 răspuns:
| MarikkDubstepLover a răspuns:

Stai putin, eu sunt nou pe site, cum sa iti dea unu cont de metin lvl 80, si tu sa ii dai o funda, ce face aceasta funda? explicati-mi si mie