| IAmAnonim a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma si pe mine! Vreau si eu un cont steam cu cs 1.6 in el.Nu mai am nici un ban ca a trebuit sa-mi ingrop bunica(si vorbesc foarte sincer!). Daca aveti mai multe contri steam cu cs 16 in ele va rog daca vreti sa-mi dati si mie unul.dau funda si voturi!
p.s. Nu ma injurati daca vreti sa imi dati e bine daca nu vreti nu va oblig

2 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Din pacate nici eu nu am jocul sau bani sa il cumpar dar...iti pot da o idee, daca vrei. legat de cum sa il iei de pe steam, adica in mod legal.

| IAmAnonim explică (pentru geo675):

Cum?(dar nu am bani)